SZKOLENIA

 

Oferujemy bogaty program szkoleń zarówno dla osób początkujących w zawodzie, jak i dla profesjonalistów.

Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub grupowo, zakończone otrzymaniem certyfikatu. Kładziemy nacisk na dokładność co za tym idzie, jakość wykonywanych usług.

Szkolenia prowadzi właścicielka Akademii - Marta Żelazo . 

Fryzjerstwo jest moją wielką pasją ... Jako fryzjer pracuję 25 lat. Jestem edukatorem Firmy MATRIX, uczestniczę w różnych projektach oraz pokazach fryzjerskich. Prowadzę swój salon fryzjerski i stale podnoszę swoje kwalifikacje jako fryzjer uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i poza granicami kraju. 

 

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem proszę o kontakt telefoniczny:

tel. 17 86 11 305,

komórkowy. 601 425 023

lub osobiście  ul.Lubelska 41 Rzeszów

 

Marta Żelazo.

Aktualności
Każda klientka korzystająca z jakichkolwiek zabiegów chemicznych np.rozjaśnienie, dekoloryzacja (nawet kilkukrotna), koloryzacja , może przestać martwić się o to, że jej włosy ulegną zniszczeniu. Wszystko to za sprawą niesamowitego produktu o nazwie Olaplex. System Olaplex dostępny w naszym salonie! :) ZAPRASZAMY więcej informacji u naszych stylistów.
więcej>>
Szkolenia
Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub grupowo, zakończone otrzymaniem certyfikatu. Kładziemy nacisk na dokładność co za tym idzie, jakość wykonywanych usług. Oferujemy bogaty program szkoleń zarówno dla osób początkujących w zawodzie, jak i dla profesjonalistów.
Szkolenia prowadzi Marta Żelazo.
więcej>>
Home        O NAS        AKTUALNOŚCI        Usługi        CENNIK        SZKOLENIA        Galeria        Kosmetyka        Kontakt
projekt i realizacja B3Studio
zaloguj